Prezentacja zdjęć Klubów Seniora

Home KS ul. Hoża

Klub Seniora ul. Hoża 39

Spis treści
Klub Seniora ul. Hoża 39
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Wszystkie strony

Uroczyste otwarcie klubu miało miejsce 6 listopada 2006 roku. W tym okresie dorobiliśmy się zintegrowanej grupy stałych uczestników, klubowego samorządu i specyficznych metod pracy w placówce.

Zajęcia ruchowe – gimnastyka odchudzająca oraz usprawniająca przy muzyce.

Zajęcia ruchowe odbywają się codziennie godzinach dopołudniowych w trzech grupach 6 – 8 osobowych. Tura zajęć trwa ok. 45 minut. Instruktorzy prowadzą ćwiczenia wolne i z akcesoriami.  Łącznie w zajęciach uczestniczy ok. 40 osób. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane instruktorki.  Większość ćwiczących uczestniczy w zajęciach od początku istnienia Klubu. Grupy tworzone są w zależności od zaawansowania i możliwości fizycznych uczestników. Po zakończeniu tury ćwiczeń uczestnicy mają możliwość skorzystania z relaksującego masażu, odpoczynku w Pokoju Relaksu, wypicia herbaty lub kawy lub po prostu pogaduszki w Klubowej kafejce. Masaże odbywają się w kolejności wcześniej ustalonej, zgodnie z zasadami każdemu każdemu uczestników przysługuje 10 zabiegów w ciągu pól roku. Masaż wykonywany jest przez dyplomowanego masażystę korzystającego z profesjonalnego sprzętu widocznego na zdjęciu

Gabinet masażu

Oprócz ćwiczeń grupowych goście Klubu mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu sportowego i ćwiczyć indywidualnie na steperach, rowerkach czy też wioślarzu

 


 
Home KS ul. Hoża
Współpracujemy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zaproszenia

Klub Seniora, przy ul. Św. St. Kostki 4a organizuje nowe kursy: ZUMBA i samoobrony, na które gorąco zaprasza wszystkich chętnych seniorów.

Zumba to nowoczesny system fitness, który łączy w sobie aerobik i kombinację rytmów latynoskich. Kroki taneczne są bardzo proste, a dzięki specjalnie opracowanej kombinacji ruchów stwarza atmosferę świetnej imprezy.

Zapisy u instruktorów terapii zajęciowej

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości