Prezentacja zdjęć Klubów Seniora

Home KS ul. JNJeziorańskiego

Klub Seniora ul.JN Jeziorańskiego 75

Klub Seniora przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 75 powstał jako druga taka placówka w Kielcach.
Otwarcie nastąpiło 5 grudnia 2005r. Pierwszym kierownikiem był Piotr Piwowarczyk.
Od początku wspólnie staraliśmy się stworzyć miejsce przyjazne, miłe i ciepłe.
Z dnia na dzień zmieniał się wygląd Klubu, przybywało też wielu nowych Klubowiczów.
W naszych głowach powstawały pomysły na coraz ciekawsze i atrakcyjniejsze organizowanie Seniorom czasu wolnego zarówno w Klubie jak i poza nim.
Zawsze ważne dla nas było stworzenie w tym miejscu domowej atmosfery.
Dlatego też oprócz zajęć w Klubie i szeregu atrakcji poza nim organizujemy co rok spotkania świąteczne Wielkanocne oraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Wtedy wspólnie np. ubieramy choinkę w ozdoby wykonane ręcznie w naszej pracowni, wspólnie przyrządzamy świąteczne potrawy, zasiadamy razem do świątecznego stołu , dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia, a klubowy zespół Passionata wprowadza nas w magiczny świąteczny nastrój i choć na chwilę pozwala zapomnieć o kłopotach dnia codziennego poprzez przygotowywane specjalnie na takie okazje programy artystyczne na naprawdę wysokim poziomie.
Klubowa codzienność wygląda wcale nie gorzej niż święta.
Codziennie Seniorzy dbają o swoją kondycję i sylwetkę pod okiem naszej rehabilitantki . Ochoczo i sumiennie ćwiczą , korzystają ze sprzętu zgromadzonego na sali gimnastycznej, a chwile relaksu zawdzięczają jej fachowym rękom podczas masażu klasycznego.
W gabinecie kosmetycznym dbają o swą urodę, poddając się przeróżnym zabiegom wykonywanym przez dyplomowaną kosmetyczkę. Wszystko to poprawia nie tylko urodę, ale i też samopoczucie naszych pań.
W pracowni komputerowej instruktorzy dbają o to by nasi Klubowicze zawsze byli na bieżąco z obsługą sprzętu komputerowego oraz odważnie surfowali po Internecie.
Pracownia rękodzieła artystycznego również tętni życiem, powstają tu małe „ arcydzieła sztuki” : piękne witraże , oryginalne butelki, pudełeczka wykonane metodą decoupage, a świat koronkowych ozdób wykonanych na szydełku może ucieszyć niejedno oko.

Sekcja plastyczna tworzy natomiast urokliwe obrazy przedstawiające różnorodną tematykę: przyrodniczą, architekturę, martwą naturę , portrety itp. Te „małe dzieła” wykonywane są różnymi technikami malarskimi.
Ponadto w ofercie naszego Klubu znajduje się jeszcze wiele ciekawych propozycji, np. wycieczki piesze , wycieczki autokarowe, wyjazdy do teatrów i oper na terenie całego kraju , wyjścia do kina , na wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, spotkania z medycyną naturalną, wycieczki rowerowe, cieszące się dużą popularnością wieczorki taneczne , występy i programy artystyczne, grzybobrania , plenery plastyczne , wernisaże , lektoraty języków obcych, nauka pływania oraz aqua aerobik , wycieczki historyczne , imprezy integracyjne , ogniska, kuligi , a także sekcja brydżowa , biblioteka klubowa , codzienna prasa.

Współpracujemy również z wieloma instytucjami, ośrodkami zarówno na terenie miasta jak i całego kraju. Nawiązane współprace umożliwiają nam organizację wielu wydarzeń, a wszystko to z myślą o szerszych możliwościach spędzenia wolnego np. udział w różnorodnych festynach, kiermaszach oraz akcjach charytatywnych.
Od 1 marca 2010r nowym kierownikiem naszego Klubu Seniora został Marcin Wójcik.
Teraz wspólnie z naszym kierownikiem kontynuujemy pracę, jaką rozpoczęliśmy w roku 2005.
Wszystko układa się pomyślnie i mamy nadzieję, że tak będzie przez długie lata.
Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach od 8.00 do 16.00
Dojazd autobusami: 35, 48, 40, 112, 102, 41, 113

 

Aktualna oferta placówki:

 • Codzienna gimnastyka ogólnousprawniająca…
 • Aqua Aerobic
 • Masaż relaksacyjny
 • Sala gimnastyczna oraz zgromadzony sprzęt do Państwa dyspozycji
 • Pracownia Komputerowa
 • Pracownia Rękodzieła Artystycznego
 • Zespół Wokalny
 • Sekcja Plastyczna
 • Brydż
 • Lektoraty języków obcych
 • Kosmetyka i Poradnictwo
 • Biblioteka klubowa
 • Codzienna prasa
 • Wieczorki taneczne
 • Wycieczki autokarowe
 • Rajdy piesze
 • Spotkania, występy artystyczne, prelekcje...
 • Imprezy plenerowe, ogniska
 • Wystawy klubowe…

Oferta Klubu skierowana jest do wszystkich osób, które zakończyły już okres aktywności zawodowej oraz rozpoczynają wiek senioralny…

Uczestnictwo w Klubie jest bezpłatne!

Nie jest objęte rejonizacją!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą placówki, a także do odwiedzenia nas osobiście…

 
Home KS ul. JNJeziorańskiego
Współpracujemy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zaproszenia

Klub Seniora, przy ul. Św. St. Kostki 4a organizuje nowe kursy: ZUMBA i samoobrony, na które gorąco zaprasza wszystkich chętnych seniorów.

Zumba to nowoczesny system fitness, który łączy w sobie aerobik i kombinację rytmów latynoskich. Kroki taneczne są bardzo proste, a dzięki specjalnie opracowanej kombinacji ruchów stwarza atmosferę świetnej imprezy.

Zapisy u instruktorów terapii zajęciowej

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości